Naše reference

Výuka:

"Líbí se mi výuka…
… v malých skupinách, která dává vetší možnost lektorce věnovat se všem studentům v maximální míře. Dříve jsem experimentoval s čínštinou, jakožto domácí samouk pomocí nejrůznějších výukových videí umístěných na internetových prohlížečích a příruček pro samouky. Není to špatné, ale internet ani kniha vám neřekne, že něco říkáte špatně. Ze zkušeností ( k čínštině ) je lektor potřeba, aby jste se vyvarovaly jazykových nesnází. Pak by se jednoduše mohlo stát, že z věty: ,,Mám čtyři sourozence.,, uděláte velmi snadno něco jako: ,,Mám mrtvé sourozence.,, . Místo obdivu tak sklidíte soucit 😀 Lektorka vše řádně vysvětlí, v případě nejasností zopakuje a vždy se vám věnuje naplno. Výukový program obohatí o vlastní zkušenosti, z dob studií jazyka v Číně, k přiblížení mentality národa, jejichž jazyk jste se rozhodli naučit. To vše v přátelském kolektivu. Nemám sice zkušenosti s jinými kurzy, ale získané informace a pocit z tohoto kurzu by případné dotazovatele směřovaly právě sem."
Stanislav Vymětal, Praha, 6.5.2017

Letní škola čínštiny:

"Letní škola čínštiny byla skvělou volbou, jak příjemně strávit prázdninový týden. Sešla se nás dobrá parta, chodili jsme na výlety do lesa, promítali filmy a samozřejmě jsme se učili. Lektoři byli přísní, což ale velmi oceňuji. Dali si záležet na tom, abychom měli správnou výslovnost, chápali gramatiku a všemu rozuměli. Zároveň nás ale nepřetěžovali. Program byl vyvážený a dobře naplánovaný. Doporučuji všem, kteří se chtějí v čínštině posunout a procvičit si, co už se naučili. Moc se mi tam líbilo."

Hana Pejřimovská, Praha

 

Letní škola japonštiny:

"Dobry den,

Skola japonstiny sa mi naozaj velmi pacila. Mala som moznost stretnut skvelych ludi a vybudovat s nimi perfektny kolektiv. 
Za ten týzden som  sa velmi vela naucila a to vsetko vdaka nasim lektorom Lucke,  Vitkovi a v neposlednom rade pani Jennifer, ktora s nami obdivuhodne vobec nestracala trpezlivost pocas hodin kaligrafie a origami. 
Za tento tyzden plný nezabudnutelnych spomienok a novonadobudnutych vedomsti som nesmierne vdacna a dufam, ze sa Vam aj nadalej bude  darit organizovat taketo skvele kurzy a ze zaujem o japoncinu bude len rast."
S pozdravom,
Ľubica Olajcová 
 

"Dobrý den, s pobytem jsem byl velmi spokojen. Petra jako učitelka nezklamala, byla zábavná, trpělivá, látku dokázala dokonale vysvětlit a naslouchala každé mé otázce."...
S pozdravem velmi spokojený student Jan Ondlevec a doufám, že se uvidíme za rok na dalším termínu pobytu. =)

Další ověřené reference naleznete zde.

Reference lektorů:

Karin

"Čínštinu jsem se začala učit pod taktovkou Karin Sojkové a její přístup mě doslova pohltil, drobná lektorka svým trpělivým a pečlivým přístupem docílila toho, že jsem celkem rychle pochytila tóny. Karinin styl výuky a její schopnosti zasluhují respekt, umí namotivovat, jednoduše vysvětlit (například jeden z tónu podobající se rozjezdu motorky) a ve stejném momentě je i zásadová a dokáže citlivě vytknout nedostatečnou domácí přípravu."
Klára Kutišová, v.r., ředitelka organizace AFS Mezikulturní programy o.p.s.

 

Jan

"Jana Chmelarčíka jsem měla tu čest poznat jako druhého lektora a jeho lingvistické schopnosti a vědomosti jsou neuvěřitelné. Kromě toho že jazyk ovládá perfektně, tak je i schopen systematicky vysvětlit a přiblížit filosofii čínské kultury, čímž se člověku některé věci spojí, tudíž si je lépe zapamatuje. Honza je přísný lektor a dokáže velmi jasně dát najevo nelibost nad nesplněním domácího úkolu, na druhou stranu je schopen i verbálně ocenit snahu, a to pak studenta (mě) o to víc těší."
Klára Kutišová, v.r., ředitelka organizace AFS Mezikulturní programy o.p.s.

 

simultánní tlumočení čínštiny během konference, jazyková agentura Mangguo
Pole označená * jsou povinná.