FIREMNÍ KURZY

Vytvoříme pro Vás firemní jazykový kurz čínštiny či japonštiny na míru, pro skupiny i jednotlivce​​.

Nabízíme firemní kurzy čínštiny a japonštiny na území Prahy a Plzně, přímo v sídle Vaší firmy nebo po dohodě kdekoliv jinde. V Praze jsme Vám k dispozici kdykoliv a náš lektor se časově přizpůsobí Vašim požadavkům.

Plzeň: Jsme jediná jazyková škola v Plzni, která Vám zajistí kvalitního lektora a výuku čínštiny či japonštiny na nejvyšší úrovni - více na stránce O nás.

Čínština:

Vyučujeme standardní čínštinu putonghua 普通话, která je česky někdy nesprávně nazývána jako mandarínština, podle anglického Mandarin Chinese.​ Na prvních dvou hodinách vás naučíme výslovnost transkripce pinyin 拼音, což je přepis čínských znaků do latinky, který se běžně používá v Číně i v zahraničí, mj. v učebnicích čínštiny, pro přepis místních názvů (mapy, názvy měst a ulic), pro psaní čínských textů na počítači a na mobilu atd.

V rámci firemních kurzů si studenti mohou sami vybrat studijní materiály, náplň a tempo výuky. Také si můžou vybrat, jestli se chtějí učit i čínské písmo a pilně doma psát čínské znaky, nebo se písmu raději vyhnout a spokojí se s transkripcí znaků do latinky, která se jmenuje pinyin (čti pchin-jin). Naše škola nabízí mnoho různých druhů učebnic čínštiny a dalších studijních materiálů, takže u nás si vybere opravdu každý.

Lektor celý kurz přizpůsobí Vašim požadavkům.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.